Miód gryczany 370 g

Miód gryczany 370 g
Producent: Pasieka Dziki Miód
Symbol: PDM-MG-370
Punkty: 600
Dostępność: W magazynie
Cena: 7.35 PLN
Cena netto: 7.00 PLN
Ilość     lub   Do listy życzeń
Do porównania

SMAK I ZAPACH
Charakteryzuje się ostrym specyficznym smakiem i aromatem gryki. Zawiera dużo fruktozy. Kolor ciemny, aż do brunatnego. Zmienia barwę na ciemnobrunatną, prawie czarną. Krystalizuje, tworząc grube, twarde kryształy, osadzające się na dnie. Po krystalizacji przyjmuje najczęściej barwę brązową.

WŁAŚCIWOŚCI
Posiada duże walory odżywcze. Zalecany jest w diecie anty-nowotworowej. Stosowany jest w leczeniu schorzeń układu krążenia, szczególnie na tle miażdżycowym. Także w chorobach wątroby i osłabieniu wzroku, słuchu i pamięci. Działa wspomagająco na pracę mięśnia sercowego. Jest także  zalecany przy niedoborze magnezu, żelaza, witaminy C i białka. W swoim składzie posiada  bardzo dużą ilość żelaza i innych pierwiastków pozytywnie wpływających na nasze zdrowie. Żelazo zawarte w miodzie gryczanym jest w pełni przyswajalne w przeciwieństwie do żelaza zawartego na przykład w mięsie czy warzywach. Tak dobra przyswajalność jest zależna od obecności innych składników zawartych w miodzie. Bardzo miodu gryczanego znany jest już człowiekowi od wieków.

Jeżeli masz wątpliwości przed zakupemzdradzę Ci  cechy, niby  banalne, ale szalenie skuteczne, w tym jak rozpoznać PRAWDZIWY miód Gryczany:

-  kolor ma być ciemny i nie prześwitujący przez słoik na zdjęciu nie powinno prześwitywać światło 

była by to w zasadzie najważniejsza zasada, którą mógłbym sie kierować,  innych parametrów na podstawie zdjęć nie jesteś w stanie sprawdzić !

 moim zdaniem ta cecha zawęża krąg sprzedawców i ofert sprzedaży o ponad 80 %

 

 

 

Napisz recenzję

Twoje imię


Twoja recenzja Notatka: HTML niedozwolony!

Ocena Negatywna           Pozytywna

Przepisz kod z obrazkaMiody - Pasieka Dziki Miód, sklep © 2018, Oprogramowanie sklepu OpenCart PL